7 januari 2014
Meisje weer terecht! Update: Politie zoekt 16 jarig meisje
RUURLO / LOCHEM – De politie is op zoek naar een 16 jarig meisje tussen Ruurlo en Lochem. Het meisje heeft lang blond haar, zwarte laarzen aan en een blauwe jas. Ze rijdt op een blauwe Gazelle fiets. TIPS? 0800 – 0011.
Update 21:15: Het vermiste meisje heet Ilse. Ze is vanochtend rond half 8 weggegaan met haar fiets, zonder schooltas. Ze heeft waarschijnlijk niet de intentie gehad om naar school te gaan. Ze is ongeveer 1.62 meter lang.
UPDATE 8 januari: het meisje wat gisteren werd gezocht via een burgernet is weer terecht. Ze is aangetroffen in goede conditie, Dit meldt de politie via Twitter. De politie en familie bedanken iedereen voor het meehelpen.
Advertentie:
Lees ook
21 maart 2023
BORCULO – Op zaterdagochtend bij v.v. DEO was het één en al enthousiasme tijdens de kennismakingstraining voor de allerkleinsten. Onder leiding van trainster
21 maart 2023
BORCULO – Het werk aan de Veemarkt in Borculo is bijna afgerond, waardoor de werkzaamheden zich nu verplaatsen naar het Muraltplein. Sallandse Wegenbouw
21 maart 2023
BORCULO – Op zondag 2 juli vindt voor de derde keer op rij het festival “Kleintje Woodstock” plaats in Borculo. Het festival is