28 april 2014
UPDATE: Herdershond terug bij eigenaar
BORCULO – De herdershond die gisteren werd gevonden in een weiland in Borculo is terug bij haar eigenaresse! Dit meldt Stichting Dierenambulance Doetinchem/ Winterswijk op Facebook. De hond werd gisteren compleet doorweekt en uitgeput gevonden.
De herdershond was vanaf vorige week dinsdag vermist in Duitsland en was onlangs door de eigenaresse uit een asiel gehaald, vanwege een slecht leven bij de eerste eigenaar.
————–
Originele bericht van zondag 27 april:
BORCULO – De ene hond is terug bij de eigenaar, een ander wordt gevonden. Dit keer een Duitse Herder die werd gevonden in een weiland in Borculo. Lees het hele artikel HIER.
Advertentie:
Lees ook
24 maart 2023
BORCULO – Het paasvuur in Dijkhoek nadert zijn voltooiing. De bouwers zijn al enkele weken druk bezig met het bouwen van het paasvuur
23 maart 2023
BORCULO – Met het Paasweekend in aantocht bereidt voetbalvereniging DEO zich voor op de jaarlijkse eieractie. De jeugdleden van de vereniging zullen op
23 maart 2023
BORCULO – Mensen die een huurwoning met een aanpassing nodig hebben, komen voortaan sneller in aanmerking voor een aangepaste huurwoning. Voortaan bespreekt de