9 juli 2014
Zomervakantie bij Erve Brooks!
Bij Erve Brooks is de nieuwe speelvijver klaar! Hij ligt naast het terras, dus ouders kunnen het klimmen en klauteren van de kinderen bekijken onder het genot van een heerlijk koel drankje. Balanceren over de balken en dan proberen de overkant te halen. Maar pas op voor de waterstralen!
In de maanden juli en augustus kunnen de kinderen elke woensdag van 10.00 tot 14.00 uur gezellig een broodje komen bakken. In het oude bakhuisje kun je kijken hoe het vroeger ging.
Woensdag 6 en donderdag 7 augustus van 10.00 tot 16.00 uur zijn er zoals elk jaar weer verschillende ambachten te bekijken. Men kan o.a. het kraanzagen (planken zagen), dookrollen (linnen rollen), spinnen, tin gieten, mosterd maken, sieraden maken, broodbakken bekijken (gratis toegang).
Pannenkoekenboerderij ‘Erve Brooks’, Broekhuisdijk 5, Gelselaar.
Voor meer informatie: tel. 0545-481371 – www.erve-brooks.nl
Advertentie:
Lees ook
21 maart 2023
BORCULO – Op zaterdagochtend bij v.v. DEO was het één en al enthousiasme tijdens de kennismakingstraining voor de allerkleinsten. Onder leiding van trainster
21 maart 2023
BORCULO – Het werk aan de Veemarkt in Borculo is bijna afgerond, waardoor de werkzaamheden zich nu verplaatsen naar het Muraltplein. Sallandse Wegenbouw
21 maart 2023
BORCULO – Op zondag 2 juli vindt voor de derde keer op rij het festival “Kleintje Woodstock” plaats in Borculo. Het festival is