13 februari 2015
“Overdag biljarten een sociaal gebeuren”
OVERDAG BILJARTEN? JA GRAAG!!!
Het grootste deel van de biljartsport vindt ’s avonds en in de weekenden plaats. Door de vergrijzing en de economische omstandigheden ontstaat er steeds meer behoefte om ook overdag te biljarten. Aan deze behoefte wil de KNBB afdeling Berkel & Slinge invulling gaan geven.
“Wij zien vaak genoeg mensen op de fiets met een keu in de foedraal die ergens gaan biljarten, maar volgens ons hebben veel meer mensen deze behoefte of ze nu jong, oud, man of vrouw zijn. Wij willen als afdeling graag die mensen de gelegenheid bieden en met ingang van het seizoen 2015/2016 is hier verandering in gekomen” aldus Martin Mulder.
“De dagcompetitie is bedoeld voor zowel leden als niet leden van de KNBB en een ieder speelt op zijn eigen (moyenne) niveau met als doel dit naar behoefte te verbeteren” vervolgt hij. “Het wordt niet alleen een gezellig maar ook een serieus en sociaal gebeuren en de mogelijkheid bestaat om district, gewest- en zelfs Nederlands kampioen te worden”.
Nadere informatie is te vinden op de website: www.berkelenslinge.nl en telefonisch bij:
Bennie Stegeman 057-33451694
Jan Eijsink 053-57211831 en
Martin Mulder 053-5696440.
Advertentie:
Lees ook
29 september 2023
Beste bezoeker,
Na 12 jaar vol met nieuws, fotorapportages en meer, zal OverBorculo niet ophouden te bestaan. De website zal
16 september 2023
BORCULO – In Borculo raakte een fietsster vrijdagochtend gewond na een aanrijding met een lijnbus. De fietsster werd geraakt door de zijspiegel van
16 september 2023
HAARLO – In Haarlo staat een nieuwe editie van het Papa Zuip Festijn 2023 gepland, met optredens van Boh Foi Toch, Millennium en