24 april 2015
Keikamp en school Noord winnen schoolvoetbaltoernooi


BORCULO – Woensdag 22 april was er weer een schoolvoetbaltoernooi op de Wildbaan, georganiseerd door v.v. Reünie en nu voor de groepen 7 en 8. Het werden spannende wedstrijden, waarbij de St. Jorisschool in de breedte de sterkste was. Bij de meisjes hadden ze maar liefst 3 teams in een halve finale, maar uiteindelijk werd St.Jorisschool 1 in de finale afgetroefd door School Noord. Ook bij de jongens een team van de St.Jorisschool in de halve finale en wel elftal 2, maar zij moesten genoegen nemen met een derde plaats.
Winnaar bij de jongens werd de Keikamp voor de Heuvelschool en op de vierde plaats Klein Borculo. De winnaars van, zowel de jongens als de meisjes, gaan door naar de regiofinales die op woensdag 20 mei ook bij Reünie zullen worden gespeeld. Ook aan de wedstrijden voor de groepen 7 en 8 hield de organisatie, bestaande uit Kees Bosma en Remco van den Berg een goed gevoel over: “Het is erg fijn, dat wij al jaren een beroep kunnen doen op veelal een vaste groep vrijwilligers, waardoor de organisatie ook dit keer weer vlekkeloos is verlopen.”
Advertentie:
Lees ook
29 september 2023
Beste bezoeker,
Na 12 jaar vol met nieuws, fotorapportages en meer, zal OverBorculo niet ophouden te bestaan. De website zal
16 september 2023
BORCULO – In Borculo raakte een fietsster vrijdagochtend gewond na een aanrijding met een lijnbus. De fietsster werd geraakt door de zijspiegel van
16 september 2023
HAARLO – In Haarlo staat een nieuwe editie van het Papa Zuip Festijn 2023 gepland, met optredens van Boh Foi Toch, Millennium en