11 mei 2015
Sportuitslagen van de week (19)
Elke week verzamelen we de uitslagen van de sportverenigingen in Borculo, Geesteren, Gelselaar en Haarlo. Heeft of mist u uitslagen op de website? U kunt ons e-mailen op info@overborculo.nl.
Voetbal
Reünie – Varsseveld: 1-4
GSV’63 – DEO: 0-2
Bredevoort – EGVV: 3-2
Sportclub Haarlo – Almen: 6-1
Paardensport
Afgelopen weekend werd er een thuiswedstrijd verreden voor de Hamelandse Springruiters. Henk-Jan Klein Braskamp won met Venus het L springen. Tweede in deze klasse werd Henk Veldhuis met Vamalia. Belinda Brinke Startte Charmant in Hengelo (gld) en mocht een eerste en vierde prijs in ontvangst nemen in de klasse L2 dressuur.
Korfbal
Olympia ’22 1 – Phenix ’72 1: 7 – 10
Olympia ’22 3 – WIKO 2: 13 – 10
KVZ E4 – Olympia ’22 E1: 6 – 0
Biljart
Na Dick Jaspers ook Jelle Pijl naar HCR Prinsen
Na de komst van topbiljarter Dick Jaspers, heeft HCR Prinsen zich ook verzekerd van de komst van de Hengeloër Jelle Pijl die van het naburige Holland Mineraal uit Lochem overkomt.
Tennis
Carlo Oosterbeek, Christian Stokkink, Simone ten Elshof en Iris Bais hebben al bij de 5e competitie dag het kampioenschap binnen gehaald. Na de 4 voorafgaande competitie dagen hoefde het team op zaterdag 9 mei nog maar 2 wedstrijden te winnen om kampioen te worden. Carlo won als eerste zijn enkel en Iris pakte de beslissende wedstrijd. De einduitslag van deze zaterdag is 4-1 voor de wildbaan.
Advertentie:
Lees ook
31 maart 2023
BORCULO – Op zaterdag 1 april is het precies 25 jaar geleden dat Arjan en Jennefer het avontuur aangingen en cafetaria De Olde
31 maart 2023
BORCULO – Dinsdag 11 april is het Alzheimer Trefpunt Berkelland weer geopend, het thema van deze bijeenkomst is ‘dementie en voeding’.
30 maart 2023
BORCULO – Cafetaria De Hoeksteen in Borculo heeft donderdagavond ambitieuze verbouwingsplannen aangekondigd. De Hoeksteen wil onder andere een serre realiseren en gaat de