17 mei 2015
Sportuitslagen van de week (20)
Voetbal
Sportclub Haarlo verliest eerste wedstrijd in strijd om promotie.
Sportclub Haarlo heeft in strijd om promotie de eerste wedstrijd verloren in het tweeluik tegen SV Panter. De wedstrijd eindigde ondanks een vroege voorsprong van Haarlo in een 1-2 eindstand. Op 23 mei speelt Sportclub Haarlo de tweede wedstrijd tegen SV Panter. Deze wedstrijd wordt gespeeld in Veenendaal. De winnaar van beide duels speelt volgend seizoen in de derde klasse. (Foto: Frank ter Avest)
DEO kan in nacompetitie alsnog naar vierde klasse.
v.v. DEO heeft vanmiddag verloren van GSV’38 om rechtstreekse promotie naar de vierde klasse. De wedstrijd eindigde in 1-2 voor de ploeg uit Giesbeek. DEO kan alsnog promoveren naar de vierde klasse in de nacompetitie. Deze wedstrijden worden gespeeld op maandag 25 mei en zondag 31 mei. De eerste wedstrijd speelt de ploeg uit de Dijkhoek thuis, daarna uit.
Paardensport
Renate Kappert heeft de grote prijs van Berkelland springen pony’s gewonnen.
Op Hemelvaartsdag tijdens het concours in Neede is Renate Kappert met haar pony Poppings Roeyel 4e geworden in de klasse L springen categorie D-E, aangezien zij de hoogst geëindigde ponyruiter in deze klasse woonachtig in Berkelland was, mocht zij strijden om de grote prijs van Berkelland, en deze heeft ze gewonnen. Haar zusje Regina Kappert heeft een mooie 2e plaats gehaald met haar pony Hunter in de klasse L springen categorie B-C.
Korfbal
Mélynas 1 – Olympia ’22 1: 10 – 9
DLKV 2 – Olympia ’22 3: 9 – 12
Duko A2 – Olympia ’22 A1: 4 – 7
Olympia ’22 B1 – Ons Clubje B1: 5 – 2
Zwart Wit (D) F2 – Olympia ’22 F1: 8 – 0
Olympia ’22 E2 – Groen Zwart E1: 13 – 0
Paardensport
Advertentie:
Lees ook
29 september 2023
Beste bezoeker,
Na 12 jaar vol met nieuws, fotorapportages en meer, zal OverBorculo niet ophouden te bestaan. De website zal
16 september 2023
BORCULO – In Borculo raakte een fietsster vrijdagochtend gewond na een aanrijding met een lijnbus. De fietsster werd geraakt door de zijspiegel van
16 september 2023
HAARLO – In Haarlo staat een nieuwe editie van het Papa Zuip Festijn 2023 gepland, met optredens van Boh Foi Toch, Millennium en