5 juli 2015
44e editie Borculose fiets4daagse van 14 t/m 17 juli
BORCULO – Van 14 t/m 17 juli 2015 wordt voor de 44e keer de Borculose fiets4daagse georganiseerd. Net als voorgaande jaren worden fietsers door de mooiste delen van de Achterhoek geleid, waarbij filefietsen niet aan de orde is. Onderweg zijn diverse leuke activiteiten en voor de kinderen zijn er bij de afstappunten volop speelmogelijkheden.
Op donderdag organiseren vrijwilligers van LTO de agrarische dag en kunnen diverse agrarische bedrijven, worden bezocht. Op vrijdag kunnen de deelnemers een bezoek brengen aan de boekenmarkt in Borculo en vanaf 16.00 uur is er een liveoptreden van het smartlappenkoor Efkes Anders uit Barchem. Daarnaast vindt op vrijdag voor de aanwezige deelnemers de prijsuitreiking plaats met als hoofdprijs een mooie fiets, aangeboden door BikeTotaal Hofstede uit Borculo.
De fiets4daagse start bij de Zompenloze aan de Graaf Wichmanstraat in Borculo. Alle routes zijn duidelijk aangegeven met pijlen en borden. Het is nog mogelijk om u aan te melden voor de fiets4daagse via info@tiborculo.nl en via de website: www.fiets4daagse.eu. De voorinschrijving kost € 10, inschrijven aan de start € 12 en wilt u een dag meefietsen, dan kost dat € 5.
Advertentie:
Lees ook
28 maart 2023
BORCULO – Afgelopen zaterdag vierde v.v. DEO het 50-jarig bestaan van damesvoetbal met een feest. Rond 20:00 uur waren de meeste oud-spelers, trainers
28 maart 2023
BORCULO – Op woensdagmiddag 5 april aanstaande vindt op het sportcomplex van DEO Voetbalvereniging het jaarlijkse Jan-Willem Schepers schoolvoetbaltoernooi plaats voor groep 3
28 maart 2023
BORCULO – Drie Borculose Mannenkoren geven gezamenlijk een koffieconcert in het muziekcentrum van de Volharding aan de Haarloseweg in Borculo. De Berkelzangers, de