20 september 2015
Jaarlijkse veldtoertocht van de Berkelrijders
BORCULO – Op zondag 27 september organiseert toerclub de Berkelrijders uit Borculo zijn jaarlijkse Rabo Achterhoek Veldtoertocht. Deze veldtoertocht gaat door een zeer mooie omgeving en is zoals altijd verrassend, pittig en veelzijdig. De afstanden die de deelnemers kunnen kiezen zijn 35, 50, 65 en 85 km.
De routes zijn wederom op diverse punten vernieuwd t.o.v. vorig jaar. Dankzij de medewerking van diverse landeigenaren zijn ook deze keer weer mooie single tracks in de routes opgenomen waarvoor alleen deze dag toestemming is verleend.
De tocht voert door diverse velden, bossen, zandpaden en beekwallen in de prachtige omgeving van Borculo, Ruurlo, Barchem en Lochem. In deze tocht zijn ook een aantal mooie klimmetjes opgenomen.
Alle routes zijn volledig bewegwijzerd met pijlen, linten en borden. Er zijn diverse verzorgingsposten in de route opgenomen voor de nodige vertering. Tevens is er technische ondersteuning en EHBO beschikbaar.
De tocht wordt gehouden onder auspiciën van de Nederlandse Toer Fiets Unie (NTFU). Deelnemers kunnen zich inschrijven vanaf 08.30 uur bij buitencentrum Kerkemeijer aan de Ruurloseweg 51 in Borculo. Dit is tevens de start- en finishplaats. De inschrijving sluit om 09.30 uur voor de 65 en 85 km en om 10.00 uur voor de 35 en 50km. Het inschrijfgeld bedraagt 5 euro. Leden van de NTFU en KNWU krijgen op vertoon hun ledenpas 1 euro korting.
Meer info is te vinden op www.achterhoek-veldtoertocht.nl
Advertentie:
Lees ook
30 mei 2023
BORCULO – Zangeres en liedjesschrijfster Brenda Bee brengt op vrijdag 26 mei 2023 haar nieuwe single Curro Ergo Sum uit, en zet daarmee
30 mei 2023
BORCULO – Op 23 mei heeft de jaarlijkse trekking van de loterij georganiseerd door K.V. Olympia’22 plaatsgevonden. De gelukkige winnaar van de hoofdprijs,
26 mei 2023
BORCULO – In 2022 heeft het Brandweermuseum in Borculo een ambitieus bidbook voor de toekomst gepresenteerd. In het bidbook worden een aantal grote