15 oktober 2015
Gelselaar neemt afscheid van “De Klokslag”
GELSELAAR – Centrum “De Klokslag” aan de Pastorieweg in Gelselaar wordt vanaf 1 november verbouwd tot “Dorpshoes Gelster”. Op vrijdagavond 23 oktober a.s. wordt er in stijl afscheid genomen van het gebouw in de huidige vorm.
Gelselaar kan nog een keer herinneringen ophalen die avond. Er wordt een grandioos feest georganiseerd voor jong en oud met medewerking van DJ Sjell. Tevens zullen diverse Gelselaarse artiesten een optreden verzorgen.
De Klokslag gaat die avond om 20.30 uur open, de entree is deze avond gratis evenals de bitterballen. Vanaf 1 november hebben de verenigingen in Gelselaar die gebruik maken van de Klokslag een tijdelijk onderkomen gevonden, het Dorpshoes is naar verwachting medio april 2016 gereed.
Advertentie:
Lees ook
30 mei 2023
BORCULO – Zangeres en liedjesschrijfster Brenda Bee brengt op vrijdag 26 mei 2023 haar nieuwe single Curro Ergo Sum uit, en zet daarmee
30 mei 2023
BORCULO – Op 23 mei heeft de jaarlijkse trekking van de loterij georganiseerd door K.V. Olympia’22 plaatsgevonden. De gelukkige winnaar van de hoofdprijs,
26 mei 2023
BORCULO – In 2022 heeft het Brandweermuseum in Borculo een ambitieus bidbook voor de toekomst gepresenteerd. In het bidbook worden een aantal grote