3 december 2015
Open huis “Dorpshoes Gelster”
GELSELAAR – Momenteel zijn aan de Pastorieweg in Gelselaar de verbouwwerkzaamheden van de Klokslag tot “Dorpshoes Gelster” in volle gang. Zaterdag 12 december a.s. kan iedereen een kijkje komen nemen in het Dorpshoes om de vorderingen te aanschouwen.
De meeste muren, wanden en plafonds zijn dan zover gereed dat men een goede indruk kan krijgen van de diverse ruimtes binnen het gebouw.
Tussen 10.00 uur en 14.00 uur is iedereen van harte welkom. Tijdens deze openstelling zijn in de afdelingen werkgroep – en bestuursleden, beheerders en bouwers aanwezig om een toelichting te geven en om eventuele vragen te beantwoorden.
Advertentie:
Lees ook
31 maart 2023
BORCULO – Op zaterdag 1 april is het precies 25 jaar geleden dat Arjan en Jennefer het avontuur aangingen en cafetaria De Olde
31 maart 2023
BORCULO – Dinsdag 11 april is het Alzheimer Trefpunt Berkelland weer geopend, het thema van deze bijeenkomst is ‘dementie en voeding’.
30 maart 2023
BORCULO – Cafetaria De Hoeksteen in Borculo heeft donderdagavond ambitieuze verbouwingsplannen aangekondigd. De Hoeksteen wil onder andere een serre realiseren en gaat de