3 januari 2016
‘Jonge Leu’ wint spannend finale Nieuwjaarsvolleybaltoernooi
BORCULO – In sporthal ’t Timpke streden op 2 januari 2016 24 recreatieve mixed-teams om de punten tijdens de 28e editie van dit toernooi. Op 4 velden werden er liefst 84 wedstrijden gespeeld met soms heel goed volleybal.
In de finale speelden de “Jonge Leu” tegen “Ed, Bobby en de rest”. Het werd een spannende, gelijk opgaande strijd. Beide sets eindigden in een gelijk spel, zodat er een korte verlenging aan te pas moest komen om de winnaar te bepalen. Uiteindelijk werd dat het team “Jonge Leu”. Als 3e en 4e eindigden “Macho’s 1” en “Olde Leu”. Alle teams kregen na afloop als dank voor hun inzet een zak heerlijke oliebollen van bakker Liebrand.
De organisatie van Kerkemeijer Gemini was zeer tevreden over het verloop van het toernooi en de grote publieke belangstelling, welke mede voor een uitstekende sfeer zorgde in de hal.
Foto’s
Advertentie:
Lees ook
21 januari 2023
BORCULO – Vanavond om 18:00 uur heeft zich op de Needseweg in Borculo een straatroof voorgedaan. De dader heeft het slachtoffer bedreigd en
18 januari 2023
BORCULO – De afgelopen nacht is er ingebroken in een auto aan de Kastanjelaan in Borculo. Er is geen verdachte op het moment,
17 januari 2023
BORCULO – Na het aangekondigde vertrek van Dennis Arentsen, wordt Mick Hermsen uit Breedenbroek met ingang van het nieuwe seizoen de hoofdtrainer van