6 februari 2016
Huidige trainer Reünie Colin Stokkers naar Mariënvelde
BORCULO – De huidige trainer van v.v. Reünie, Colin Stokkers, wordt volgend seizoen hoofdtrainer van v.v. Mariënvelde 1, die net als Reünie in de 4e klasse C uit komt. Het is al een tijdje duidelijk dat de club en de huidige trainer uit elkaar gaan, maar nu heeft Stokkers een nieuwe club gevonden. Hij is aan het einde van dit seizoen 2 jaar hoofdtrainer van het eerste van Reünie.
Advertentie:
Lees ook
26 mei 2023
BORCULO – In 2022 heeft het Brandweermuseum in Borculo een ambitieus bidbook voor de toekomst gepresenteerd. In het bidbook worden een aantal grote
23 mei 2023
BORCULO – Het Emausspektakel Dijkhoek is het jaarlijks terugkerende festijn rond Pinsksteren dat bestaat uit sport, muziek en vooral gezelligheid.
23 mei 2023
BORCULO – Met nog twee wedstrijden voor de boeg heeft het JO13-2 team van SJO UNO’21 zich al tot kampioen van de laatste