30 juni 2016
Hamelandse ponyruiters reden top in Barchem
GEESTEREN – Afgelopen zaterdag, 25 juni, is Rosalie ter Woerds met haar pony Zenya B kringkampioen geworden in de klasse L categorie C, hiermee is ze zeker van een startplek op de Gelders kampioenschappen.
Mirthe Ebbekink behaalde met haar pony Karsha een mooie 2e plek in de klasse B dressuur ze kreeg van de jury 194,5 punten. In de klasse L springen werd Renate Kappert 3e met haar pony Poppings Roeyel ze bleef in de 1e manche foutloos en reed de barrage in een tijd van 43,52 sec. In dezelfde klasse werd Floor Jansen met haar pony Shandro 4e, ook zij reed een foutloze 1e manch en ze reed haar barrage in 46,5 sec.
Frederieke ter Woerds behaalde in de klasse L1 dressuur een 5e prijs met haar pony Golden Boy, ze kreeg 196,5 punten van de jury. Roos Dekkers haalde met haar pony What Else een 7e prijs in de klasse B dressuur, zij kreeg 189 punten voor haar proef van de jury.
Al deze combinaties komen uit voor de Hamelandse ponyclub uit Geesteren.
Advertentie:
Lees ook
1 februari 2023
BORCULO – Het 1 jarig bestaan van het vernieuwde HEMA restaurant in Borculo wordt gevierd met een leuke actie. Morgen, donderdag 2 februari,
30 januari 2023
BORCULO – Het brandweermuseum heeft een ambitieus plan ontwikkelt om het museum te moderniseren en klaar te maken voor de toekomst. Met innovatieve
29 januari 2023
BORCULO – Een fietser overleed zondagavond na een ongeluk op de Batendijk in Borculo. Vermoedelijk werd de man onwel en viel hij in