8 september 2016
Maak je sterk tegen MS, collectanten gezocht
BERKELLAND – Van 21 t/m 26 november organiseert het Nationaal MS Fonds de landelijke huis-aan-huiscollecte. Ieder jaar gaan er weer duizenden collectanten met een collectebus langs de deur om geld in te zamelen voor mensen met Multiple Sclerose (MS). Over de ziekte MS is nog veel onbekend. Zo weten we nog niet waardoor MS veroorzaakt wordt en hoe we het kunnen genezen.
De collecte is de belangrijkste bron van inkomsten voor het Nationaal MS Fonds. Het MS Fonds ontvangen geen subsidies en zijn volkomen afhankelijk van donaties en giften. Door de collecte kunnen ze het werk blijven doen en investeren in innovatieve onderzoeken om MS te genezen.
Wil jij je ook sterk maken tegen MS?
Om de jaarlijkse collecte nog succesvoller te maken, is het MS Fonds op zoek naar nieuwe collectanten en coördinatoren. Een avondje collecteren kost maar 2 uur van je tijd. Hou je van regelen en organiseren en heb je ongeveer 10 uur over? dan kun je al aan de slag als collecte-coördinator.
Kijk op de website www.mscollecte.nl voor meer informatie en meld je snel aan.
Advertentie:
Lees ook
28 maart 2023
BORCULO – Afgelopen zaterdag vierde v.v. DEO het 50-jarig bestaan van damesvoetbal met een feest. Rond 20:00 uur waren de meeste oud-spelers, trainers
28 maart 2023
BORCULO – Op woensdagmiddag 5 april aanstaande vindt op het sportcomplex van DEO Voetbalvereniging het jaarlijkse Jan-Willem Schepers schoolvoetbaltoernooi plaats voor groep 3
28 maart 2023
BORCULO – Drie Borculose Mannenkoren geven gezamenlijk een koffieconcert in het muziekcentrum van de Volharding aan de Haarloseweg in Borculo. De Berkelzangers, de