24 september 2016
Hennepplanten aangetroffen in bos
GELSELAAR – Vandaag zijn op 2 locatie hennepplanten geruimd. Dit meldt politie Berkelland. In een woning aan de Reigerstraat in Neede zijn 5 planten in beslag genomen.
Tijdens de inbeslagname werd er ook illegaal vuurwerk in de woning aangetroffen. In totaal lagen er 132 stuks knalvuurwerk. Tegen de eigenaar wordt proces verbaal opgemaakt.
In een bosje aan de Haardijk in Gelselaar werden na een tip 43 hennepplanten aangetroffen. Deze planten zijn vernietigd. De eigenaar van deze planten is niet bekend.
Advertentie:
Lees ook
28 maart 2023
BORCULO – Afgelopen zaterdag vierde v.v. DEO het 50-jarig bestaan van damesvoetbal met een feest. Rond 20:00 uur waren de meeste oud-spelers, trainers
28 maart 2023
BORCULO – Op woensdagmiddag 5 april aanstaande vindt op het sportcomplex van DEO Voetbalvereniging het jaarlijkse Jan-Willem Schepers schoolvoetbaltoernooi plaats voor groep 3
28 maart 2023
BORCULO – Drie Borculose Mannenkoren geven gezamenlijk een koffieconcert in het muziekcentrum van de Volharding aan de Haarloseweg in Borculo. De Berkelzangers, de