15 maart 2018
Inschrijving OVM Gaanzeloop 2018 van start
GELSELAAR – Na 15 jaar afwezigheid van de Gaanzeloop wisten de hardlopers afgelopen jaar de weg naar Gelselaar nog goed te vinden, met een deelname van 150 lopers was de eerste OVM Gaanzeloop 2.0 een groot succes.
Dit jaar staat het evenement eveneens weer op de kalender en er is zelfs een extra afstand toegevoegd. Wat wel blijft zijn de routes uit de vorige eeuw: door het schitterende Gelderse coulisselandschap, langs oude boerderijtjes en over paden en wegen waar het lijkt of de tijd stil heeft gestaan. De nadruk ligt hierbij op het woord “lijkt” want op 24 maart 2018 kan je opnieuw genieten tijdens de OVM Gaanzeloop 2.0.
De start en finish vinden plaats in Gelselaar, één van de weinige dorpen in Nederland dat tot beschermd dorpsgezicht is benoemd. De afstanden die je kunt lopen zijn: 2,5 km, 5,5 km, 10,5 km en 16,1 km.
Advertentie:
Lees ook
26 mei 2023
BORCULO – In 2022 heeft het Brandweermuseum in Borculo een ambitieus bidbook voor de toekomst gepresenteerd. In het bidbook worden een aantal grote
23 mei 2023
BORCULO – Het Emausspektakel Dijkhoek is het jaarlijks terugkerende festijn rond Pinsksteren dat bestaat uit sport, muziek en vooral gezelligheid.
23 mei 2023
BORCULO – Met nog twee wedstrijden voor de boeg heeft het JO13-2 team van SJO UNO’21 zich al tot kampioen van de laatste