31 maart 2018
Gratis museumdag en opening De Lebbenbrugge
BORCULO – Op 15 april is het gratis museumdag. De Lebbenbrugge is dan gratis toegankelijk. Bestuur en vrijwilligers hebben de afgelopen dagen alle zeilen bijgezet om het boerderijmuseum De Lebbenbrugge weer spic en span te krijgen.
Vanaf 1 mei begint het seizoen en is het museum dagelijks van 11.00 tot 17.00 uur geopend. Op 1 november begint de winterpauze, die in december een dag wordt onderbroken i.v.m. de midwinterdag.
Op de zolder van het bezoekerscentrum is nog de thematentoonstelling over Fotograaf Bernard Jacob Hoetink, die 100 jaar geleden door Oost-Nederland struinde. Deze is gratis te bezichtigen.
Advertentie:
Lees ook
16 september 2023
BORCULO – In Borculo raakte een fietsster vrijdagochtend gewond na een aanrijding met een lijnbus. De fietsster werd geraakt door de zijspiegel van
16 september 2023
HAARLO – In Haarlo staat een nieuwe editie van het Papa Zuip Festijn 2023 gepland, met optredens van Boh Foi Toch, Millennium en
13 september 2023
BORCULO – Op zaterdag 30 september is er een kennismakingsconcert door het Achterhoeks Mannenkoor in het Muziekcentrum, Haarloseweg 7, Borculo. Drie regionale mannenkoren,