25 april 2018
Thema ‘Onbegrepen gedrag bij dementie’ bij Alzheimer Café Berkelland
BERKELLAND – De afdeling Oost-Gelderland van Alzheimer Nederland organiseert maandelijks een Alzheimer Café in Borculo. Voor iedereen die op welke manier dan ook te maken heeft met dementie. U ontmoet lotgenoten en kunt met elkaar in gesprek gaan over de dingen die u meemaakt of bezighoudt. Het thema van deze maand is: Onbegrepen gedrag zoals agressie.
Iemand met dementie begrijpt de wereld om zich heen minder goed. Ook kan hij of zij minder goed zijn of haar wensen kenbaar maken. Het zorgt er soms voor dat mensen met dementie onbegrepen gedrag laat zien, zoals agressie naar de partner of anderen in de omgeving. Tijdens het Alzheimer Café in Berkelland worden tips en informatie gegeven over hoe om te gaan met dit onbegrepen gedrag.
Wanneer: dinsdag 8 mei 2018
Waar: Grand café van het woonzorgcentrum Careaz J.W.Andriessen, Koppeldijk 40 in Borculo.
Hoe laat: van 19.30 uur tot 21.00 uur (zaal open vanaf 19.00 uur)
Meer informatie op: www.alzheimer-nederland.nl/regios/oost-gelderland of bel naar Alzheimer Nederland | Oost-Gelderland: 06-13514411
Advertentie:
Lees ook
26 mei 2023
BORCULO – In 2022 heeft het Brandweermuseum in Borculo een ambitieus bidbook voor de toekomst gepresenteerd. In het bidbook worden een aantal grote
23 mei 2023
BORCULO – Het Emausspektakel Dijkhoek is het jaarlijks terugkerende festijn rond Pinsksteren dat bestaat uit sport, muziek en vooral gezelligheid.
23 mei 2023
BORCULO – Met nog twee wedstrijden voor de boeg heeft het JO13-2 team van SJO UNO’21 zich al tot kampioen van de laatste