4 april 2019
Borculose DJ stapje dichterbij ‘de droom’


BORCULO – Borculose DJ Obsa Rinders is weer een stapje dichterbij zijn droom. Onlangs heeft de DJ mee gedaan aan een online DJ contest voor Dancetour 2019. Om deel te nemen moest Obsa met stemmen de top 4 weten te bereiken. En dat lukte!
Binnen 48 uur wist de DJ van plek 9 naar plek 1 te stijgen. Hiermee heeft hij de finale bereikt, die plaatsvindt op 11 april in de Loft in Arnhem. Naast de eerste plek in de contest werd zijn mixtape ook beoordeeld als beste.
Op sociale media kreeg de DJ veel aandacht. Obsa: “Het is ongelooflijk, ik werd door iedereen gesteund en wil iedereen bedanken voor het stemmen.
Mocht Obsa de finale in Arnhem winnen, dan mag hij Dancetour 2019 openen op 21 april.
Foto: Mike Gerritsen
Advertentie:
Lees ook
29 september 2023
Beste bezoeker,
Na 12 jaar vol met nieuws, fotorapportages en meer, zal OverBorculo niet ophouden te bestaan. De website zal
16 september 2023
BORCULO – In Borculo raakte een fietsster vrijdagochtend gewond na een aanrijding met een lijnbus. De fietsster werd geraakt door de zijspiegel van
16 september 2023
HAARLO – In Haarlo staat een nieuwe editie van het Papa Zuip Festijn 2023 gepland, met optredens van Boh Foi Toch, Millennium en