18 april 2019
Cycloonpark in Borculo nadert voltooiing


BORCULO – De opknapbeurt van het Cycloonpark nadert voltooing. Voor 4 mei is het park klaar.
De afgelopen periode is er hard gewerkt aan het park. Het park is samen met wijkbewoners ontworpen. Er zijn nieuwe paden aangelegd en er is nieuwe verlichting geplaatst. Plantvakken en gazons zijn met speelse glooiingen aangelegd. Retentie voor regenwater loopt hierdoor fraai over in heuvelachtige gazons.
Het wordt een mooie plek om te vieren, herdenken, spelen en recreëren voor iedereen! Voor de herdenking van 4 mei is het werk aan het park klaar
Monumenten
De monumenten voor vrede, veiligheid en vrijheid zijn voorzien van een nieuwe fundatie en herplaatst op de oude locatie.
Cycloon
In het centrale deel van het park, waar ooit een muziekkoepel heeft gestaan, is een podium gebouwd. Op het podium staat een kunstwerk in de vorm van een Cycloon. De rand van het podium wordt nog voorzien van historisch fotomateriaal uit 1925.
Advertentie:
Lees ook
29 september 2023
Beste bezoeker,
Na 12 jaar vol met nieuws, fotorapportages en meer, zal OverBorculo niet ophouden te bestaan. De website zal
16 september 2023
BORCULO – In Borculo raakte een fietsster vrijdagochtend gewond na een aanrijding met een lijnbus. De fietsster werd geraakt door de zijspiegel van
16 september 2023
HAARLO – In Haarlo staat een nieuwe editie van het Papa Zuip Festijn 2023 gepland, met optredens van Boh Foi Toch, Millennium en