BORCULO – De uitslagen van de verlichtingsroute zijn binnen. Donderdagnacht werden de punten verdeeld in de feesttent, waar veel buurtverenigingen aanwezig waren om te horen wie de winnaar is. De punten zijn geteld, de jury heeft besloten, dit zijn de winnaars van 2019:

Grote straten

  1. Hessenstraat – 105 punten – 1e prijs met wimpel
  2. Slingestraat – 100 punten – 1e prijs
  3. Burgemeester van Weliestraat – 98 punten – 1e prijs (publieksprijs)
  4. De Hofvoogd op Elbrink 2 – 95 punten – 1e prijs
  5. Morsmanshof – 92 punten – 1e prijs
  6. Nobelstraat – 92 punten – 1e prijs
  7. Ruurloseweg – 91 punten – 1e prijs
  8. Prins Hendrikstraat – 90 punten – 1e prijs
  9. Lochemseweg – 89 punten – 2e prijs
  10. Lange Wal – 88 punten – 2e prijs

Kleine straten

  1. Geesterse Binnenweg – 114 punten – 1e prijs met wimpel
  2. Hofstraat – 98 punten – 1e prijs
  3. Berkellaan – 93 punten – 1e prijs
  4. ’t Bijkerkwartier – 91 punten – 1e prijs
  5. Banninkskamp II – 91 punten – 1e prijs
  6. Goudenregenstraat – 85 punten – 2e prijs
  7. Oranjerie – 84 punten – 2e prijs
  8. Poortstraat – 83 punten – 2e prijs
  9. Prinses Beatrixstraat – 83 punten – 2e prijs
  10. Kooweide – 82 punten – 2e prijs
  11. Acerstraat – 82 punten – 2e prijs
  12. de Markerichter – 81 punten – 2e prijs
  13. Ver. Spoorstraat – 81 punten – 2e prijs
  14. Buurtvereniging Tedinkweide fase 1 – 79 punten – 3e prijs
  15. Prinses Marijkestraat – 79 punten – 3e prijs
  16. Steenstraat – 78 punten – 3e prijs
  17. Muraltplein – 73 punten – 3e prijs

Objecten

  1. De Korte Moat – 105 punten – 1e prijs met wimpel
  2. Zone.college – 103 punten – 1e prijs
  3. ’t Bijkerkwartier – 102 punten – 1e prijs
  4. Buurtvereniging het laatste stukje – 98 punten – 1e prijs
  5. Nobelstraat – 98 punten – 1e prijs
  6. Hessenstraat – 97 punten – 1e prijs
  7. Hogenweerd, elbrink – 97 punten – 1e prijs
  8. Zompenloze Schippersgroep – 95 punten – 1e prijs
  9. Buurtvereniging Heer Rudolf – 94 punten – 1e prijs
  10. Ruurloseweg – 94 punten – 1e prijs
  11. Het Patronaat 26 – 94 punten – 1e prijs
  12. Kiezel en Kei – 94 punten – 1e prijs
  13. Morsmanshof – 93 punten – 1e prijs
  14. Chopinstraat – 92 punten – 1e prijs
  15. Eikenlaan pleintje II – 91 punten – 1e prijs
  16. Buurtvereniging Tedinkweide fase 1 – 91 punten – 1e prijs
  17. Bisschop van Munsterstraat – 91 punten – 1e prijs
  18. Beukenlaan / Lijsterbesstraat – 90 punten – 1e prijs
  19. Pleintje Eikenlaan – 89 punten – 2e prijs
  20. Kooweide – 89 punten – 2e prijs
  21. Heer Rudolfstraat/Noord – 88 punten – 2e prijs
  22. Geesterse Binnenweg – 88 punten – 2e prijs
  23. Brummelskamp – 86 punten – 2e prijs
  24. Daltonschool Sint Joris – 85 punten – 2e prijs
  25. Heer Rudolfstraat 20 & 22 – 85 punten – 2e prijs
  26. Partou Hoflaan – 85 punten – 2e prijs
  27. De Hofvoogd – 84 punten – 2e prijs
  28. Berkellaan – 84 punten – 2e prijs
  29. Lochemseweg – 84 punten – 2e prijs
  30. Speeltuin de Koppel – 82 punten – 2e prijs
  31. Hofstraat – 79 punten – 3e prijs
  32. Woonzorgcentrum – 78 punten – 3e prijs
  33. Prins Hendrikstraat – 78 punten – 3e prijs
  34. Prins Beatrixstraat – 74 punten – 3e prijs
  35. ’t Rondeel – 73 punten – 3e prijs

Tuinen

  1. Robert Tiessink – Morsmanshof 5 – 108 punten – 1e prijs
  2. Jan en Janny Everts – dr. Scheylaan 5 – 104 punten – 1e prijs
  3. ajw Memelink – Ruurloseweg 6 – 103 punten – 1e prijs
  4. Fam. Verdaasdonk – Warmelinkshof 23 – 97 punten – 1e prijs
  5. Toon Baakman – Grolse Steeg 1 – 93 punten – 1e prijs
  6. Fons Waanders – Ruurloseweg 10 – 90 punten – 1e prijs
  7. B. Kossink – Keizer Ottostraat 55 – 88 punten – 2e prijs
  8. B. Klein Poelhuis – Hertog van Gelrestraat 16 – 86 punten – 2e prijs
  9. A.J. Kulsdom – Geesterse Binnenweg 21 – 81 punten – 2e prijs
  10. G. Liebrand – Eikenlaan 12 – 81 punten – 2e prijs
  11. Scheggetman – Hertog van Gelrestraat 26 – 80 punten – 2e prijs
  12. Theunis van Dijke – De Markerichter 13 – 79 punten – 3e prijs
  13. Verhoef – Boomgaarden 1 – 78 punten – 3e prijs
  14. Gw. Boeijink – Boomgaarden 16 – 77 punten – 3e prijs
  15. F.W. Brocker – Hertog van Gelrestraat 14 – 74 punten – 3e prijs
  16. Van Gulick – De Hofvoogd 36 – 72 punten – 3e prijs