7 oktober 2019
Foto’s: regenachtige Zompendag in Borculo
BORCULO – Afgelopen zondag was het Zompendag onder de naam ‘Zompendag in historisch Borculo.’ Een bredere opzet, waarbij het historische karakter centraal stond tijdens de vele activiteiten die werden gehouden verspreid door het centrum.
Tijdens een wandeling van ongeveer een kilometer werden de bezoekers meegenomen in de vervlogen tijd. Overal stonden figuranten die het straatbeeld nabootste van rond 1900. Straattheater, workshops, dans en oude ambachten werden uitgebeeld op de mooiste plekjes van historisch Borculo. En uiteraard stond de Berkelzomp, de naamgever van het evenement, ook centraal. Het theater en de figuranten werden verzorgd door toneelvereniging Ons Genoegen.
Foto’s:
Advertentie:
Lees ook
29 september 2023
Beste bezoeker,
Na 12 jaar vol met nieuws, fotorapportages en meer, zal OverBorculo niet ophouden te bestaan. De website zal
16 september 2023
BORCULO – In Borculo raakte een fietsster vrijdagochtend gewond na een aanrijding met een lijnbus. De fietsster werd geraakt door de zijspiegel van
16 september 2023
HAARLO – In Haarlo staat een nieuwe editie van het Papa Zuip Festijn 2023 gepland, met optredens van Boh Foi Toch, Millennium en