13 november 2019
Minder paasvuren in de gemeente Berkelland


BORCULO – De komende jaren worden er minder paasvuren aangestoken in de gemeente Berkelland. Voor dit jaar werden er nog 79 vergunningen verleend, maar dat wordt in de toekomst een stuk minder. Het huidige aantal is te hoog vindt de gemeente Berkelland.
Volgens een woordvoerder van de gemeente Berkelland is het verlagen van de vergunningen nodig om per paasvuur individueel te beoordelen of het wel of niet door kan gaan, bijvoorbeeld door droogte. “Ook kunnen we dan per locatie maatregelen bespreken, die genomen kunnen worden om het mogelijk door te kunnen laten gaan.”
Dit jaar werden alle paasvuren in de gemeente verboden wegens de extreme droogte in de Achterhoek. “En dat heeft uiteraard een link met de beheersing van brandrisico’s, willen we graag komen tot minder paasvuren in Berkelland.”
Advertentie:
Lees ook
29 september 2023
Beste bezoeker,
Na 12 jaar vol met nieuws, fotorapportages en meer, zal OverBorculo niet ophouden te bestaan. De website zal
16 september 2023
BORCULO – In Borculo raakte een fietsster vrijdagochtend gewond na een aanrijding met een lijnbus. De fietsster werd geraakt door de zijspiegel van
16 september 2023
HAARLO – In Haarlo staat een nieuwe editie van het Papa Zuip Festijn 2023 gepland, met optredens van Boh Foi Toch, Millennium en