19 november 2019
Nieuwbouw winkel Dokado van start
BORCULO – De nieuwbouw van Dokado gaat deze week van start. Afgelopen zaterdag werden de werkzaamheden officieel gevierd met een borrel met belangstellenden en personeel. De lege plek in het centrum wordt daarmee eindelijk opgevuld.
Het gat in het centrum is bijna niet weg te denken uit het centrum en nog maar weinig mensen kunnen zich voorstellen dat er ooit een winkel heeft gestaan. Het werd gebruikt als parkeerplaats en de oliebollenkraam was hier jarenlang te vinden tijdens de feestdagen. Voor de rest was het een doorn in het oog voor velen, mede door de graffiti op de muren. Kledingwinkel Dokado kocht recentelijk de grond en verdubbeld daarmee de winkel van 350 vierkante meter naar 700 vierkante meter. Boven de winkel komen er ook diverse appartementen.
Foto’s:
Advertentie:
Lees ook
26 mei 2023
BORCULO – In 2022 heeft het Brandweermuseum in Borculo een ambitieus bidbook voor de toekomst gepresenteerd. In het bidbook worden een aantal grote
23 mei 2023
BORCULO – Het Emausspektakel Dijkhoek is het jaarlijks terugkerende festijn rond Pinsksteren dat bestaat uit sport, muziek en vooral gezelligheid.
23 mei 2023
BORCULO – Met nog twee wedstrijden voor de boeg heeft het JO13-2 team van SJO UNO’21 zich al tot kampioen van de laatste