22 augustus 2020
Stof & Stuff breidt uit wegens corona
BORCULO – De creatieve winkel Stof & Stuff breidt de winkel uit wegens corona. De winkel verkoopt vanaf begin september wol aan het naastgelegen pand aan de Kerkstraat 16, het pand waar voorheen kledingwinkel Blitzz zat gevestigd.
“Sinds corona kunnen er i.v.m. de ruimte maar 3 klanten tegelijk in onze winkel zijn.” laat Stof & Stuff weten. “Wij willen iedereen graag de gelegenheid geven om rustig een keuze te maken, zonder dat er klanten staan te wachten om naar binnen te kunnen. Op deze manier geven we u letterlijk de ruimte om rustig rond te kijken.” Vanaf begin september is iedereen van harte welkom aan de Kerkstraat 16.
Stof & Stuff is een creatieve winkel met benodigdheden voor naaien, breien, haken, borduren en knutselen.
Advertentie:
Lees ook
29 september 2023
Beste bezoeker,
Na 12 jaar vol met nieuws, fotorapportages en meer, zal OverBorculo niet ophouden te bestaan. De website zal
16 september 2023
BORCULO – In Borculo raakte een fietsster vrijdagochtend gewond na een aanrijding met een lijnbus. De fietsster werd geraakt door de zijspiegel van
16 september 2023
HAARLO – In Haarlo staat een nieuwe editie van het Papa Zuip Festijn 2023 gepland, met optredens van Boh Foi Toch, Millennium en