19 oktober 2020
Danthé dans theater speelt eerste theatervoorstelling
BORCULO – Dansdocent Lidy Hungerink en theaterdocent Amber Hofstede zijn in september een samenwerking gestart: Danthé dans theater verzorgt dans & theaterlessen in Ruurlo en Lichtenvoorde. De theatergroepen uit Ruurlo hebben afgelopen zondag hun eerste grote theater voorstelling mogen spelen.
Zo stonden er 23 kinderen te stralen op het podium van muziekcentrum Volharding, tijdens de voorstelling De Tijdmachine. Danthé “We werden meegenomen in verschillende tijden. Van oertijd naar een tijd waarin robots en machine het overnemen.”
Helaas was de voorstelling zonder publiek, omdat dit met het stijgende aantal corona besmettingen niet verantwoord is. Als alternatief ontvangen alle leden een digitale opname.
Wil jij ook dansen of theater spelen bij Danthé? Bezoek de website www.danthedanstheater.nl
Advertentie:
Lees ook
16 september 2023
BORCULO – In Borculo raakte een fietsster vrijdagochtend gewond na een aanrijding met een lijnbus. De fietsster werd geraakt door de zijspiegel van
16 september 2023
HAARLO – In Haarlo staat een nieuwe editie van het Papa Zuip Festijn 2023 gepland, met optredens van Boh Foi Toch, Millennium en
13 september 2023
BORCULO – Op zaterdag 30 september is er een kennismakingsconcert door het Achterhoeks Mannenkoor in het Muziekcentrum, Haarloseweg 7, Borculo. Drie regionale mannenkoren,