21 november 2020
Zone.college Borculo schermt coronaproof
BORCULO – Op woensdag 18 november kwam de trainer van het Nederlandse schermteam en schermvereniging Surtout Georges Dérop naar Borculo om daar de leerlingen van het Zone.college Borculo schermles te geven. Elk jaar komt Dérop een dag naar Borculo, maar dit keer voor het eerst volledig coronaproof.
Met extra handschoentjes en het ontsmetten van alle maskers bij het wisselen van de lessen. Na de uitleg van de geschiedenis van het schermen en de bijbehorende materialen degen, floret, sabel, masker, handschoen en vest was het tijd om de juiste schermhouding en ook reactiesnelheid van de leerlingen te testen. Daarna werden alle beschermmaterialen aangetrokken en was het tijd om echt te gaan schermen. Dit valt nog niet mee, wat is Dérop snel en is het lastig om je tegenstander te raken voordat je voet op de grond komt, want anders is je punt ongeldig en kan de ander de aanval overnemen.
De Sport Federatie Berkelland ondersteunt het Zone.college Borculo met het regelen van bijzondere clinics tijdens de gymlessen.
Advertentie:
Lees ook
24 maart 2023
BORCULO – Het paasvuur in Dijkhoek nadert zijn voltooiing. De bouwers zijn al enkele weken druk bezig met het bouwen van het paasvuur
23 maart 2023
BORCULO – Met het Paasweekend in aantocht bereidt voetbalvereniging DEO zich voor op de jaarlijkse eieractie. De jeugdleden van de vereniging zullen op
23 maart 2023
BORCULO – Mensen die een huurwoning met een aanpassing nodig hebben, komen voortaan sneller in aanmerking voor een aangepaste huurwoning. Voortaan bespreekt de