4 december 2020
IJsclub Borculo bereidt zich voor op winterseizoen
BORCULO – Het is alweer december en daarmee is voor sommigen het winterseizoen alweer begonnen. Terwijl het nu guur buiten is, zijn de ijsmeesters van IJsclub Borculo begonnen met de voorbereidingen op het toekomstige seizoen. De weide van de ijsbaan is deze week onder water gezet. Nu maar hopen op koud weer!
Foto’s:
Advertentie:
Lees ook
26 mei 2023
BORCULO – In 2022 heeft het Brandweermuseum in Borculo een ambitieus bidbook voor de toekomst gepresenteerd. In het bidbook worden een aantal grote
23 mei 2023
BORCULO – Het Emausspektakel Dijkhoek is het jaarlijks terugkerende festijn rond Pinsksteren dat bestaat uit sport, muziek en vooral gezelligheid.
23 mei 2023
BORCULO – Met nog twee wedstrijden voor de boeg heeft het JO13-2 team van SJO UNO’21 zich al tot kampioen van de laatste