23 december 2020
Dirigeerstokje leerlingenorkest Excelsior Gelselaar overgedragen
GELSELAAR – Op de laatste repetitieavond voor de kerstvakantie heeft Rosanne Post-Sprick afscheid genomen van het leerlingenorkest van muziekvereniging Excelsior Gelselaar. Rosanne heeft het dirigeerstokje overgedragen aan Lotte Sieverink.
Rosanne heeft zich ruim vijf jaar met veel plezier ingezet voor het leerlingenorkest. Ook toen dit voorjaar niet samen gerepeteerd mocht worden zorgde ze ervoor dat de leerlingen muziek bleven maken. Al was het wel heel fijn dat ze vanaf eind mei weer samen mochten repeteren.
Lotte is inmiddels geen onbekende meer in Gelselaar. Na de zomervakantie heeft ze samen met Rosanne voor Excelsior een acht weken durend jeugdproject georganiseerd, waarbij de kinderen vanaf de eerste week samen muziek maakten. Ze heeft enorm veel zin om met het leerlingenorkest aan de slag te gaan en hoopt dat ze snel weer samen mogen repeteren.
Advertentie:
Lees ook
20 mei 2022
BORCULO – Vier weken lang zijn de Borculose kegelkampioenschappen gehouden. Donderdag 19 mei was de finale avond met zeer spannende finales.
20 mei 2022
BORCULO – Het Emausspektakel is het jaarlijks terugkerende festijn in de Dijkhoek bij Borculo, dat bestaat uit sport, muziek en vooral gezelligheid. Het
20 mei 2022
BORCULO – Voor onze twirlsters is Volharding per direct opzoek naar een Bevlogen train(st)er. De twirlgroep bestaat op dit moment uit 6 enthousiaste