22 september 2021
Kringloopwinkel Bohero bestaat 30 jaar
BORCULO – Op 7 juli 2021 bestond Humanitaire stichting Bohero in Borculo 30 jaar. Deze mijlpaal wordt gevierd gedurende drie dagen. Op donderdag 30 september, vrijdag 1 en zaterdag 2 oktober staan op het terrein van Bohero kramen met eten en drinken. Er zijn een rad van fortuin, springkussens en andere activiteiten. Ook is er aandacht voor de projecten in landen waar Bohero ondersteuning biedt. In de eerste plaats natuurlijk Roemenië en ook Moldavië en Oekraïne.
Helaas kunnen om bekende redenen geen vertegenwoordigers uit die landen aanwezig zijn. Wel aanwezig is mevrouw Beja Kluiters van Stichting Spoetnik uit Vlaardingen, waarmee wordt samengewerkt om goederen naar Oekraïne te sturen.
Op woensdag 29 september om 11.00 uur komt burgemeester Joost van Oostrum van gemeente Berkelland om het startschot te geven voor de festiviteiten. Dan worden ook het nieuwe logo en de nieuwe website van Bohero gelanceerd.
Advertentie:
Lees ook
24 maart 2023
BORCULO – Het paasvuur in Dijkhoek nadert zijn voltooiing. De bouwers zijn al enkele weken druk bezig met het bouwen van het paasvuur
23 maart 2023
BORCULO – Met het Paasweekend in aantocht bereidt voetbalvereniging DEO zich voor op de jaarlijkse eieractie. De jeugdleden van de vereniging zullen op
23 maart 2023
BORCULO – Mensen die een huurwoning met een aanpassing nodig hebben, komen voortaan sneller in aanmerking voor een aangepaste huurwoning. Voortaan bespreekt de