15 februari 2022
Renovatie Zwem- en Sportaccommodatie ’t Timpke behandelt in gemeenteraad


BORCULO – De gemeenteraad heeft op verzoek van het college besloten om het raadsvoorstel Renovatie Zwem- en Sportaccommodatie ’t Timpke met spoed te behandelen. Het voorstel staat geagendeerd op de (digitale) raadsvergadering van dinsdag 15 februari, aanvang 19.30 uur. Op 15 februari is dit het enige raadsvoorstel dat behandeld wordt.
De overige agendapunten van de Politieke Avond worden doorgeschoven naar woensdag 16 februari. Deze avond begint om 19.30 uur.
Beide vergaderingen zijn live te volgen via https://channel.royalcast.com/berkelland.
Stukken op website
De volledige agenda en de bijbehorende stukken, vindt u op www.gemeenteberkelland.nl > Gemeenteraad en college.
Inspreken
Als u gebruik wilt maken van het spreekrecht kunt u zich melden bij de griffie. Dit kan tot uiterlijk 16.00 uur op de dag van de vergadering. Dit doet u door te bellen naar 0545-250 805 of te mailen naar griffie@gemeenteberkelland.nl.
Foto: Google Streetview
Advertentie:
Lees ook
29 september 2023
Beste bezoeker,
Na 12 jaar vol met nieuws, fotorapportages en meer, zal OverBorculo niet ophouden te bestaan. De website zal
16 september 2023
BORCULO – In Borculo raakte een fietsster vrijdagochtend gewond na een aanrijding met een lijnbus. De fietsster werd geraakt door de zijspiegel van
16 september 2023
HAARLO – In Haarlo staat een nieuwe editie van het Papa Zuip Festijn 2023 gepland, met optredens van Boh Foi Toch, Millennium en