12 april 2022
Schuurman BZC Heren 4 kampioen
BORCULO – Heren 4 van Schuurman BZC heeft op zondag 10 april het kampioenschap in de reserve eerste klasse A binnengehaald. Tegen het tweede team van WS Twente werd het in het Timpke een afgetekende 12-5.
Na een stroeve start (3-4 na de eerste periode, met onder andere 2 doelpunten van oud-BZC’er Ruben Roekevisch) maakte Jeroen Hogeboom er eigenhandig 6-4 van in de tweede periode.
Deze voorsprong werd niet meer weggegeven, en Marijn Sprick mocht in de vijfde minuut van de vierde periode de 12-5 maken, en hiermee was het kampioenschap een feit. Met 34 punten uit 12 wedstrijden is het team van coach Simon Belderok niet meer te achterhalen.
Het team bestaat uit zeer ervaren spelers, met de nodige ervaring op het hoogste niveau. En ook dit seizoen speelden een aantal heren zeer verdienstelijk mee in de eredivisie en reserve-eredivisie toen het nodig was.
Advertentie:
Lees ook
28 maart 2023
BORCULO – Afgelopen zaterdag vierde v.v. DEO het 50-jarig bestaan van damesvoetbal met een feest. Rond 20:00 uur waren de meeste oud-spelers, trainers
28 maart 2023
BORCULO – Op woensdagmiddag 5 april aanstaande vindt op het sportcomplex van DEO Voetbalvereniging het jaarlijkse Jan-Willem Schepers schoolvoetbaltoernooi plaats voor groep 3
28 maart 2023
BORCULO – Drie Borculose Mannenkoren geven gezamenlijk een koffieconcert in het muziekcentrum van de Volharding aan de Haarloseweg in Borculo. De Berkelzangers, de