30 mei 2022
Kampioenen JO11-1 bij UNO’21


BORCULO – De JO11-1 van SJO UNO’21 is dit seizoen voor de 2e keer kampioen geworden in de 2e klasse, nu ook in de 4e fase. Ze moesten het zaterdag opnemen tegen Warnveldseboys JO11-1.
Het was een zeer spannende wedstrijd. De eerste helft kwamen ze met 1-0 achter, maar op slag van rust gelukkig weer gelijk. De tweede helft kwamen ze weer snel met 2-1 achter. Ongeveer halverwege wist UNO’21 gelijk te komen en met nog vijf minuten op de klok kwam de verlossende 2-3. Leuk om te zien dat ze steeds minder zenuwachtig werden en steeds beter gingen overspelen. Met 7 gewonnen wedstrijden zijn ze ongeslagen.
Advertentie:
Lees ook
29 september 2023
Beste bezoeker,
Na 12 jaar vol met nieuws, fotorapportages en meer, zal OverBorculo niet ophouden te bestaan. De website zal
16 september 2023
BORCULO – In Borculo raakte een fietsster vrijdagochtend gewond na een aanrijding met een lijnbus. De fietsster werd geraakt door de zijspiegel van
16 september 2023
HAARLO – In Haarlo staat een nieuwe editie van het Papa Zuip Festijn 2023 gepland, met optredens van Boh Foi Toch, Millennium en