30 mei 2022
DEO JO19 kampioen
BORCULO – Tien dagen geleden was de opdracht simpel. Drie finales winnen en hopen op een misstap van de concurrent. De eerste twee finales werden gewonnen en concurrent Haaksbergen verloor. Daarom kon de Dijkhoek zich afgelopen dinsdagavond gaan opmaken voor de kampioenswedstrijd van DEO JO19 in de 2e klasse.
Een massale opkomst van supporters op sportpark Dijkhoek waar de spelers met fakkels en vuurwerk werden onthaald door enkele ander jeugdteams van de vereniging.
In een matige wedstrijd waar de spanning om te snijden was werd uiteindelijk nipt met 1-0 gewonnen! Een waar ‘volksfeest’ barstte los waarin afzwaaiend trainer Marcel Platje in zijn speech terugkeek op 5 prachtige jaren bij DEO.
Een videosamenvatting gemaakt door Collin Ernst te vinden via onderstaande YouTube link:
Advertentie:
Lees ook
30 mei 2023
BORCULO – Zangeres en liedjesschrijfster Brenda Bee brengt op vrijdag 26 mei 2023 haar nieuwe single Curro Ergo Sum uit, en zet daarmee
30 mei 2023
BORCULO – Op 23 mei heeft de jaarlijkse trekking van de loterij georganiseerd door K.V. Olympia’22 plaatsgevonden. De gelukkige winnaar van de hoofdprijs,
26 mei 2023
BORCULO – In 2022 heeft het Brandweermuseum in Borculo een ambitieus bidbook voor de toekomst gepresenteerd. In het bidbook worden een aantal grote