30 mei 2022
DEO JO19 kampioen


BORCULO – Tien dagen geleden was de opdracht simpel. Drie finales winnen en hopen op een misstap van de concurrent. De eerste twee finales werden gewonnen en concurrent Haaksbergen verloor. Daarom kon de Dijkhoek zich afgelopen dinsdagavond gaan opmaken voor de kampioenswedstrijd van DEO JO19 in de 2e klasse.
Een massale opkomst van supporters op sportpark Dijkhoek waar de spelers met fakkels en vuurwerk werden onthaald door enkele ander jeugdteams van de vereniging.
In een matige wedstrijd waar de spanning om te snijden was werd uiteindelijk nipt met 1-0 gewonnen! Een waar ‘volksfeest’ barstte los waarin afzwaaiend trainer Marcel Platje in zijn speech terugkeek op 5 prachtige jaren bij DEO.
Een videosamenvatting gemaakt door Collin Ernst te vinden via onderstaande YouTube link:
Advertentie:
Lees ook
29 september 2023
Beste bezoeker,
Na 12 jaar vol met nieuws, fotorapportages en meer, zal OverBorculo niet ophouden te bestaan. De website zal
16 september 2023
BORCULO – In Borculo raakte een fietsster vrijdagochtend gewond na een aanrijding met een lijnbus. De fietsster werd geraakt door de zijspiegel van
16 september 2023
HAARLO – In Haarlo staat een nieuwe editie van het Papa Zuip Festijn 2023 gepland, met optredens van Boh Foi Toch, Millennium en