2 juli 2022
Dagelijks bestuur KWF Berkelland neemt afscheid


BORCULO/NEEDE- Afgelopen week hebben de plaatselijke KWF coördinatoren van Borculo e.o. (Jaime Lebbink en Sharon Dekker) afscheid genomen van het dagelijks bestuur van KWF Berkelland.
Het KWF wil meer in contact staan met de plaatselijke coördinatoren en collectant en stapt ook volledig over van collectebus naar collectebord. Bij deze nieuwe visie past een volwaardig/overkoepelend bestuur niet meer, daarom is ervoor gekozen om het bestuur op te heffen. Zowel Hennie Boevink (secretaris), Arthur Heister (voorzitter) en Alfons ten Hoopen (penningmeester) blijven collectant, het is en blijft namelijk nog steeds een onwijs goed doel geven ze aan.
Als dank voor hun tomeloze inzet en energie dat het bestuur van KWF Berkelland vanaf 2014 heeft getoond, zijn afgelopen week door Jaime en Sharon persoonlijke woorden van dank uitgesproken en een klein presentje overhandigd. Ook via deze weg willen wij jullie nogmaals bedanken!
Het nu, voormalig bestuur van KWF Berkelland kijkt terug op een reeks aan succesvolle en goed georganiseerde collecteweken en jubileumvieringingen. Het hoogtepunt in de afgelopen jaren was toch wel de organisatie en beleving van de Samenloop voor Hoop wat in 2016 is gehouden op Sportpark de Bijenkamp.
Wil jij komende collecteweek ook helpen met collecteren in jouw woonplaats of buurtschap? Neem contact op met Jaime Lebbink via 0615308416.
Advertentie:
Lees ook
29 september 2023
Beste bezoeker,
Na 12 jaar vol met nieuws, fotorapportages en meer, zal OverBorculo niet ophouden te bestaan. De website zal
16 september 2023
BORCULO – In Borculo raakte een fietsster vrijdagochtend gewond na een aanrijding met een lijnbus. De fietsster werd geraakt door de zijspiegel van
16 september 2023
HAARLO – In Haarlo staat een nieuwe editie van het Papa Zuip Festijn 2023 gepland, met optredens van Boh Foi Toch, Millennium en