27 februari 2023
Man (28) opgepakt wegens verdenking betrokkenheid vermissing Wico van Leeuwen


BORCULO – Vanmorgen heeft de politie een 28-jarige man aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij de verdwijning van Wico van Leeuwen. Het onderzoek naar de zaak is nog in volle gang en er zijn nog diverse open eindjes. Om meer informatie te verzamelen over de vermissing van Wico, heeft een cameraploeg afgelopen week in Borculo een uitgebreide reconstructie gemaakt.
Wico van Leeuwen is sinds april 2022 vermist en de politie maakt zich ernstig zorgen over zijn lot. Onlangs heeft de hoofdofficier van justitie tienduizend euro beschikbaar gesteld voor de tip die leidt tot opheldering van deze zaak.
Om het publiek te betrekken bij het onderzoek en meer informatie te verkrijgen, zal de uitgebreide reconstructie van de vermissing van Wico worden uitgezonden in het televisieprogramma Opsporing Verzocht. De uitzending is aanstaande dinsdagavond om 20.30 uur te zien op NPO 2.
Advertentie:
Lees ook
29 september 2023
Beste bezoeker,
Na 12 jaar vol met nieuws, fotorapportages en meer, zal OverBorculo niet ophouden te bestaan. De website zal
16 september 2023
BORCULO – In Borculo raakte een fietsster vrijdagochtend gewond na een aanrijding met een lijnbus. De fietsster werd geraakt door de zijspiegel van
16 september 2023
HAARLO – In Haarlo staat een nieuwe editie van het Papa Zuip Festijn 2023 gepland, met optredens van Boh Foi Toch, Millennium en