12 april 2023
Lotenverkoop door Korfbalvereniging Olympia ’22
BORCULO – In de week van 17 t/m 22 april komen de leden van KV Olympia ’22 langs de deur in Borculo, Geesteren en Haarlo om loten te verkopen voor slechts € 1,- per stuk. Dit jaar is het ook mogelijk om te betalen via een QR-code met uw mobiele telefoon, voor het geval u geen contant geld in huis heeft.
Er zijn diverse aantrekkelijke prijzen te winnen, waaronder een reischeque ter waarde van € 250,- van TUI at Home, een vleesschotel van € 80,- van Slager Henk en een waardebon ter waarde van € 50,- van Welkoop Borculo. Daarnaast zijn er nog vele andere mooie prijzen te winnen.
De opbrengst van de verkochte loten komt ten goede aan de clubkas van Korfbalvereniging Olympia en zal worden gebruikt voor de aanschaf en het onderhoud van materialen.
Advertentie:
Lees ook
26 mei 2023
BORCULO – In 2022 heeft het Brandweermuseum in Borculo een ambitieus bidbook voor de toekomst gepresenteerd. In het bidbook worden een aantal grote
23 mei 2023
BORCULO – Het Emausspektakel Dijkhoek is het jaarlijks terugkerende festijn rond Pinsksteren dat bestaat uit sport, muziek en vooral gezelligheid.
23 mei 2023
BORCULO – Met nog twee wedstrijden voor de boeg heeft het JO13-2 team van SJO UNO’21 zich al tot kampioen van de laatste