8 september 2019
Gerwin Hilhorst en Marieke Timmerij-Hungerink schutterspaar 2019


BORCULO – Gerwin Hilhorst en Marieke Timmerij-Hungerink zijn dit jaar de koning en de koningin van het Septemberfeest! Zij wonnen het vogelschieten- en gooien op de zaterdagochtend en zijn het schutterspaar van 2019.
Eerder die ochtend werd het schutterspaar van vorig jaar opgehaald, onder muzikale begeleiding van de Volharding. Onder grote belangstelling ging het gezelschap naar het gemeentehuis, waar burgemeester Joost van Oostrum een praatje hield. De burgemeester loste tevens het eerste schot, waarna het vogelschieten en vogelgooien was begonnen.
Frits Bulsink schoot de kop eraf. Marcel Kakkenberg de staat, Leon Nieuwenhuis de linkervleugel en Robert Assink de rechtervleugel. Bij het vogelgooien gooide Kim Veneklaas de kop eraf, Esther Smeenk-Oosterink de straat, Dianne Klein Gebbink de linkervleugel en Christel Nijenhuis de rechtervleugel.
Foto’s:

































Advertentie:
Lees ook
29 september 2023
Beste bezoeker,
Na 12 jaar vol met nieuws, fotorapportages en meer, zal OverBorculo niet ophouden te bestaan. De website zal
16 september 2023
BORCULO – In Borculo raakte een fietsster vrijdagochtend gewond na een aanrijding met een lijnbus. De fietsster werd geraakt door de zijspiegel van
16 september 2023
HAARLO – In Haarlo staat een nieuwe editie van het Papa Zuip Festijn 2023 gepland, met optredens van Boh Foi Toch, Millennium en